Naše piny "odznáčky"

Cattie Pleiades

Plejády jsou symbolem volnosti a nezávislosti, kterou v sobě nosí každý z nás. Odemkněte pomocí Cattie Pleiades tyto své ctnosti a dovolte si být svobodní i v kolotoči každodeního života. (Celý příběh)

Cattie Lyra

Cattie Lyra v srdci nosí tento božský nástroj a připomíná nám, abychom se na chvíli zastavili a zaposlouchali se do úchvatné hudby života. Jste-li jako my v pichnito milovníky hudby a umění, roztrubte to společně s námi a našimi piny do světa. (Orfeův příběh)

Berry

Medvídek, oslík, jednorožec nebo návštěvník z jiné planety? Posuďte sami. Berry může být cokoliv z toho, stačí pouze trocha fantazie. Já vám ale prozradím, že ať už vypadá jakkoliv, v srdci je to narcis a parádník. (Celý příběh)

# Odznáčky ožívají našimi příběhy

# Doprava zdarma

# Originální design

# I LOVE jeans

Přiznejte se, kolik z vás má v šatníku džísku starou jako metuzalém, na kterou nedá dopustit. My také milujeme všechno z tohoto nestárnoucího materiálu. Nový lesk a šmrnc každému džínovému kousku dodá správně vybraný a originálně upevněný odznáček.

# Chci vědět jako první co je nového v pichnito.

Kalhoty, kalhoty a zase kalhoty, takový je dnešní svět. Odzvonilo dobám, kdy se jednalo o čistě pánskou záležitost, dnes kralují v šatníku nás všech. A protože si bez nich již neumíme život představit, pojďme je spolu oživit a připíchnout jim novou tvář.  


Něco na uši

Bez šperků se neobejde žádná pořádná parádnice nebo parádník. Ovšem poklady ve šperkovnici je nutné doplňovat novými kousky a úlovky a ty u nás samozřejmě nesmějí chybět. Mrkněte, třeba je ten správný čas doplnit zásoby. 

Jak své piny neztratit

Když se bavíme o pinech, většina z nás si automaticky vybaví jejich vzhled, barvu a kde se dají nosit. Lehce opomíjenou avšak nedílnou součástí této všemi tak oblíbené ozdůbky je ale také způsob jejího upevnění ... (více)

Vaše nejoblíbenější

Avo de Fitcado

Zdravý životní styl, tolik námahy a odříkání. Ráno rozcvička, k snídani vločky s banánem a zapij to proteinovým koktejlem. Na kole do práce, k obědu čisté kuřecí, o přestávce dvacet dřepů. Odpoledne do posilky zvedat váhy a k večeři salát. V devět do postele a zítra na novo. Dokonalý kolotoč jen pro ty nejotrlejší. Ale Avo má našlápnuto, nasadí čelenku, sedne na bench a jede bomby. Řídí se heslem "Keep moving" a je ve skvělé formě. Chce to odhodlání, ale základem je vytrvat, i kdybys z toho měl zezelenat. Protože za ten šťastný úsměv po skvěle zvládnutém tréninku si zodpovědný jen ty sám. 

190,00 Kč

Cheesy Bean

Bean pochází z Anglie. Jako malé štěňátko se své paničce pletl v jednom kuse pod nohy. Jedné zatažené zimní soboty vařila sýrovou omáčku. Bean vyskočil na sporák a převrhl na sebe celý kotlík roztopeného sýra. I když se podařilo jeho paničce pejska bez újmy ze sýrové pohromy vymanit, zářivě žlutou barvu z něj už nikdy vyčistit nedokázala. Dodnes tedy každý Cheesy Bean běhá po světě jasně žlutý a nafouknutý, jako bochník dobře uzrálého sýra.

190,00 Kč

Cattie Lyra

Cattie Lyra v srdci nosí tento božský nástroj a připomíná nám, abychom se na chvíli zastavili a zaposlouchali se do úchvatné hudby života. Jste-li jako my v pichnito milovníky hudby a umění, roztrubte to společně s námi a našimi piny do světa. (Orfeův příběh)

190,00 Kč

Šišky

Celá zaznamenaná lidská historie je protkaná symbolikou, ve které borové šišky reprezentují osvícení a třetí oko. Lístky šišky se točí v dokonalé spirále, která v sobě ukrývá posvátnou geometrii podobně jako je tomu u růže nebo u slunečnice. Obklopte se krásou a mysteriem přírody, naše šišky jsou její neustálou připomínkou.

169,00 Kč

Uni The Corn

Narodil se z kukuřičného semínka, avšak v Cornflacích ho nenajdete. Má tam sice rodinu, ale s tou se nestýká. Pokud jste si vzpomněli na horor kukuřičné děti, nemusíte se bát. Náš kamarád nemá s duchy ani strašidly nic společného. Hned na první pohled je vidět, že patří ke květinovým hippies. Na své hvězdičky je náležitě hrdý a barevná hříva mu vlaje při každém kroku. Po večerech nejradši poslouchá svou oblíbenou desku s albem Taking Woodstock a nechává se rytmem unášet na křídlech duhy. 

190,00 Kč

Cattie Virgo Gold

Cattie Virgo v sobě skrývá květ granátového jablka jež připomíná příběh lásky matky ke své dceři. Stejně jako řecká bohyně můžete i vy pomocí Cattie vyjádřit cit ke svým milovaným, nebo prostě udělejte radost sami sobě, protože když budete šťastní vy, budou i všichni kolem vás.  (Celý příběh)

190,00 Kč