Naše piny "odznáčky"

Cattie Pleiades

Plejády jsou symbolem volnosti a nezávislosti, kterou v sobě nosí každý z nás. Odemkněte pomocí Cattie Pleiades tyto své ctnosti a dovolte si být svobodní i v kolotoči každodeního života. (Celý příběh)

Cattie Lyra

Cattie Lyra v srdci nosí tento božský nástroj a připomíná nám, abychom se na chvíli zastavili a zaposlouchali se do úchvatné hudby života. Jste-li jako my v pichnito milovníky hudby a umění, roztrubte to společně s námi a našimi piny do světa. (Orfeův příběh)

Berry

Medvídek, oslík, jednorožec nebo návštěvník z jiné planety? Posuďte sami. Berry může být cokoliv z toho, stačí pouze trocha fantazie. Já vám ale prozradím, že ať už vypadá jakkoliv, v srdci je to narcis a parádník. (Celý příběh)

# Potěší vás i vaše blízké

# Odznáčky ožívají našimi příběhy

# Originální design


Něco na uši

Bez šperků se neobejde žádná pořádná parádnice nebo parádník. Ovšem poklady ve šperkovnici je nutné doplňovat novými kousky a úlovky a ty u nás samozřejmě nesmějí chybět. Mrkněte, třeba je ten správný čas doplnit zásoby. 

Jak své piny neztratit

Když se bavíme o pinech, většina z nás si automaticky vybaví jejich vzhled, barvu a kde se dají nosit. Lehce opomíjenou avšak nedílnou součástí této všemi tak oblíbené ozdůbky je ale také způsob jejího upevnění ... (více)

Vaše nejoblíbenější

Cheesy Bean

Bean pochází z Anglie. Jako malé štěňátko se své paničce pletl v jednom kuse pod nohy. Jedné zatažené zimní soboty vařila sýrovou omáčku. Bean vyskočil na sporák a převrhl na sebe celý kotlík roztopeného sýra. I když se podařilo jeho paničce pejska bez újmy ze sýrové pohromy vymanit, zářivě žlutou barvu z něj už nikdy vyčistit nedokázala. Dodnes tedy každý Cheesy Bean běhá po světě jasně žlutý a nafouknutý, jako bochník dobře uzrálého sýra.

190,00 Kč

Cattie Lyra

Cattie Lyra v srdci nosí tento božský nástroj a připomíná nám, abychom se na chvíli zastavili a zaposlouchali se do úchvatné hudby života. Jste-li jako my v pichnito milovníky hudby a umění, roztrubte to společně s námi a našimi piny do světa. (Orfeův příběh)

240,00 Kč

Šišky

Celá zaznamenaná lidská historie je protkaná symbolikou, ve které borové šišky reprezentují osvícení a třetí oko. Lístky šišky se točí v dokonalé spirále, která v sobě ukrývá posvátnou geometrii podobně jako je tomu u růže nebo u slunečnice. Obklopte se krásou a mysteriem přírody, naše šišky jsou její neustálou připomínkou.

169,00 Kč

Uni The Corn

Narodil se z kukuřičného semínka, avšak v Cornflacích ho nenajdete. Má tam sice rodinu, ale s tou se nestýká. Pokud jste si vzpomněli na horor kukuřičné děti, nemusíte se bát. Náš kamarád nemá s duchy ani strašidly nic společného. Hned na první pohled je vidět, že patří ke květinovým hippies. Na své hvězdičky je náležitě hrdý a barevná hříva mu vlaje při každém kroku. Po večerech nejradši poslouchá svou oblíbenou desku s albem Taking Woodstock a nechává se rytmem unášet na křídlech duhy. 

190,00 Kč

Cattie Virgo Gold

Cattie Virgo v sobě skrývá květ granátového jablka jež připomíná příběh lásky matky ke své dceři. Stejně jako řecká bohyně můžete i vy pomocí Cattie vyjádřit cit ke svým milovaným, nebo prostě udělejte radost sami sobě, protože když budete šťastní vy, budou i všichni kolem vás.  (Celý příběh)

240,00 Kč