Cattie Virgo Silver

Vyprodáno

Cattie Virgo v sobě skrývá květ granátového jablka jež připomíná příběh lásky matky ke své dceři. Stejně jako řecká bohyně můžete i vy pomocí Cattie vyjádřit cit ke svým milovaným, nebo prostě udělejte radost sami sobě, protože když budete šťastní vy, budou i všichni kolem vás. (Celý příběh)

149,00 Kč
Please select variants first

Odznáček

  • Jedná se o kovovou smaltovanou ozdobu. 
  • Tvar určuje forma vylisovaná dle námi navrženého designu.
  • Po vylití je každý detail odznáčku broušen a ručně barven.
  • Výsledný kousek je glazurován pro vysokou odolnost a finální lesk.

Balení obsahuje

  • Odznáček zasazený do pěkné produktové karty ve žluté barvě.
  • Standardní "Motýlí" úchyt je součástí každého odznáčku.
  • Ke každému odznáčku od nás dostanete také "Gumovou" koncovku, která je příjemnější při styku s holou kůží.
  • Celé balení je vloženo do průhledného celofánu.

* Pro dokonalé uzamčení pinu si můžete zakoupit také "Zamykací" uzávěr, který máme ve zlaté a stříbrné barvě, Více informací k uzávěrům naleznete zde.  

Celý příběh Cattie

Persephone byla krásná dcera Zea vládce světa a Demeter, bohyně úrodnosti. Persephone učarovala Hádovi, bohu podsvětí. Hádes tedy Persephonu unesl do podsvětí. Avšak bohyně Háda odmítla a na protest nic nejedla a ani jediné slovo s ním nepromluvila. Když se Demeter dozvěděla, že její dcera je vězněna, ve svém hněvu se odmítla starat o úrodu a rostliny, čímž na lidstvo uvrhla veliký hladomor. Zeus to tak však nemohl nechat. Aby lidstvo zachránil, svolil, že Demeter může od Háda odejít, ale nesmí si od něj vzít nic k jídlu. Pokud by přeci jídlo přijala, stala by se podle starého práva Hádovým hostem a nemohla by už od něj odejít.

Neprodleně po tom, co se o Zeově svolení Demeter dozvěděla, vyslala za dcerou posla. Než však stihl posel dorazit, Persephona byla zrádcem obelstěna. A jelikož byla hladová, snědla 6 zrníček z granátového jablka. Zeus ale nemohl dopustit, aby Hades Persephonu navěky uvěznil a uvrhl tak lidstvo k zániku. Rozhodl tedy, že jeho dcera stráví šest měsíců s Hádem, podle šesti snězených zrníček z granátového jablka a šest měsíců se svou matkou Demeter. Lidstvo bylo zachráněno a Demeter se znovu setkala se svou milovanou dcerou.

# Odznáčky ožívají našimi příběhy

# Limitované edice

# Potěší vás i vaše blízké

Pichnito a udělej radost ♥