Jak to všechno začalo

Stalo se vám, že vás na první pohled něco zaujalo natolik, že jste na to museli stále myslet? Takhle nějak to pro nás všechno začalo. Hned první odznáčky, které se nám dostaly do ruky nás očarovaly. Také nás překvapilo, jak moc jsou v zahraničí populární, jak silná je kolem nich komunita a jak velmi jsou u mladých lidí v módě. 

Máme v sobě kousek kreativního ducha a napadlo nás, proč nemít vlastní? To byl první moment, kdy jsme se začali odznáčkům věnovat. Pátrali jsme po tom, jak si je sami můžeme vyrobit a ztvárnit v nich, co je nám blízké. Pro většinu z nás, blízké věci mají svůj vlastní příběh. To nás inspirovalo k tomu, vdechnout odznáčkům duši v podobě osobitého příběhu. 

Netrvalo dlouho, a po výpomoci blízkých přátel byla první série na světě. Nyní máme již druhou sérii příběhů s odznáčky Cattie. Má limitovaný počet kusů, proto pokud byste náhodou některý z oblíbených zmeškali, nevěšte hlavu. Jistě si najdete své favority i v budoucích sériích. 

Možná vás napadlo, proč právě pichnito? Sami nevíme, název si k nám našel cestu sám. Věříme, že mu propadnete jako my. Můžeme vám slíbit produkty, které vám budou přinášet radost. Magdaléna a Martin 

Vytvoř si vlastní styl, pichnito.

V průběhu vaší dobrodružné cesty po stránkách a sociálních sítích Pichnito, se může stát, že budete potřebovat radu, dodatečnou informaci, nebo si prostě budete přát s námi hovořit. V jakémkoliv případě jsme vám rádi k dispozici. Těšíme se na vaše emaily, posty a zprávy na Facebooku, fotky na instagramu, nebo telefonáty.

# Kontaktní informace

Magdaléna Macků
Kubánské náměstí 1271/5
Praha, 100 00
Tel: +420 734 172 990
IČO: 05168325 

Email: info@pichnito.cz

Lajkuj, sdílej, hastaguj pichnito.