Jak je neztratíte

Když se bavíme o pinech, většina z nás si automaticky vybaví jejich vzhled, barvu a kde se dají nosit. Lehce opomíjenou ale nedílnou součástí této všemi oblíbené ozdůbky je však způsob jejího upevnění. A jelikož nás piny nepřestávají překvapovat svou versatilitou a rozmanitostí barev a tvarů, ani jejich zapínání není výjimkou. Možností, jimiž je můžete přichytit na oblečení, nebo kamkoliv vás pustí vaše fantazie je hned několik.

  • Zamykací uzávěr zajistí jeho majiteli bezpečné upevnění svého drahocenného pinu, aniž by se musel obávat, že o něj náhodou přijde. Dostupný je ve stříbrném a zlatém provedení. Funguje na principu zámku. Zadní část uzávěru se skládá ze dvou k sobě připevněných částí, které při odtažení od sebe zámek odemknou, pin se zasune do otvoru a jakmile se odtažené části vrátí k sobě, pin se zamkne. 

  • Gumová koncovka je vybavena otvorem, do kterého se hrot pinu zasune a drží tak na místě. Je vhodná k upevnění pinu na oděv nebo čepici, protože je příjemná na dotek a zároveň zamezuje poškození oděvu, na kterém je pin upevněn. Tyto koncovky se vyrábějí v různých barevných variacích.
  • Vojenský nebo také Motýlí úchyt je jedním z nejznámějších a nejvíce využívaných způsobů uchycení. Je často používán u menších pinů. Hrot na zadní straně pinu je zaklíněn do uzávěru a při stlačení "křídel" dojde k jeho uvolnění.

# Chci vědět jako první co je nového v pichnito.

Nyní už se nemusíte bát, že o své oblíbené kousky přijdete.

Zamykací uzávěr pinu Silver (2ks)

Tato drobná věcička je unikátním mechanismem, díky kterému budou všechny vaše piny držet na svém místě. Manipulace s uzávěrem je velmi jednoduchá. Odemyká se lehkým potáhnutím zadní části směrem pryč od pinu. Jakmile tah povolíte, zadní část se sama vrátí a hrot pinu je bezpečně uzamčen. Nejlépe se hodí ke stříbrným pinům. (Minimální objednávka v našem e-shopu je v hodnotě 190 Kč. Děkujeme za pochopení.)

20,00 Kč

Zamykací uzávěr pinu Gold (2ks)

Tato drobná věcička je unikátním mechanismem, díky kterému budou všechny vaše piny držet na svém místě. Manipulace s uzávěrem je velmi jednoduchá. Odemyká se lehkým potáhnutím zadní části směrem pryč od pinu. Jakmile tah povolíte, zadní část se sama vrátí a hrot pinu je bezpečně uzamčen. Nejlépe se hodí ke zlatým pinům. (Minimální objednávka v našem e-shopu je v hodnotě 190 Kč. Děkujeme za pochopení.)

20,00 Kč

    Je jen na vás, který z úchytů bude mít tu čest držet právě vaše oblíbené piny na místě.